Zneužití obchodních značek ZLATNICKÝ DŮM, FOX a FOX store, s.r.o.

15.6.2021

Tiskové prohlášení k situaci zneužití obchodních značek ZLATNICKÝ DŮM, FOX a FOX store, s.r.o. ze dne 15.5.2021

 

Na základě zjištění o zneužití našich obchodních značek upozorňujeme všechny zákazníky, že ZLATNICKÝ DŮM a puncovní značka zlatých šperků FOX jsou stále a zcela v majetku společnosti FOX store, s.r.o, majitelky a zlatnice Petry Praumové.

Není tedy pravdou, že by se ZLATNICKÝ DŮM se svým sídlem, prodejnou či výrobou přestěhoval ze své adresy na Roudné jinam, například do nějakých obchodních center v Plzni, či se jinak rozšiřoval. Veškerá taková tvrzení jsou podvodná a lživá.

Pokud si tedy přejete i nadále obchodovat s naší společnosti FOX store, s.r.o. a ZLATNICKÝM DOMEM, uskutečňovat nákupy či výrobu exkluzivních zlatých šperků značky FOX, pak jediným místem oficiální distribuce i nadále zůstává ZLATNICKÝ DŮM sídlící v ulici Na Roudné číslo 401. Dále je možné čerpat informace z našeho webu www.FOXgold.cz

Obchodní distribuce zlatnických výrobků značky FOX v OC Plzeň Plaza, která se nachází na adrese Radčická 2 v Plzni, včetně webové prezentace a jejího obsahu na stránkách www.zlatnickydum.cz nemá v současnosti s naším Zlatnickým domem v Plzni již nic společného, a jedná tak zcela bez našeho svolení.

Celou situaci řešíme a budeme i nadále řešit právní cestou.

Všem zákazníkům se za zmatečnou situaci, kterou jsme nezpůsobili, omlouváme.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Petra Praumová / jednatelka FOX store, s.r.o. a majitelka značek ZLATNICKÝ DŮM a FOX