Jak správně vybrat zásnubní prsten

Pokud se řadíte mezi ty lidi, kteří si lámou hlavu nad správným výběrem zásnubního prstenu své milované partnerce, pokusíme se vám v tomto článku s úspěšným výběrem poradit. Tedy jdeme na to.

Nejdříve si stanovte výši investice do prstenu. Dbejte na to, aby zásnubní prsten byl s pravými kameny jako jsou diamanty, safíry, granáty, topazy, rubíny, tanzanity, aquamariny. Ceny zásnubních prstenů s přírodními kameny se pohybují od 3 999,- Kč s DPH až do 1 milionu Kč.

 

4 ZÁKLADNÍ PRAVIDLA VÝBĚRU ZÁSNUBNÍHO PRSTENU:

  1. Drahokamy musí být certifikované s 4C (clarity – čistota, color – barva, cut – brus, carat – váha).
  2. Velikost prstenu musí být dobře zvolená pro prsteníček levé ruky. Pokud nevyberete správnou velikost, šperk zdarma upravíme.
  3. Prsten musí obsahovat informace o ryzosti kovu, puncovní značky a informace o výrobci (u nás pod registrovanou značkou FOX).
  4. Dobrý prodejce nebo výrobce nabízí i servis šperků.

Teď několik rad navíc. Rozhodně nesmíte zapomenout na souhlas otce vaší nastávající snoubenky. Dále podle tradice by měla hodnota zásnubního prstenu odpovídat dvojnásobku až trojnásobku měsíčního příjmu snoubence. Ženám sice nejde o peníze, ale vhodně zvolený zásnubní prsten rozhodně každé ženě napoví ty správné informace o svém vyvoleném. Budete šetřit a nebo se pro ni rozdáte….?

U žen jde více než o projev materiální prosperity, především o psychologický fenomén a pocit bezpečí.

Vaše žena zasluhuje pocit jistoty, ukažte jí, že s vámi bude zabezpečena nejen ona, ale i vaše budoucí rodina. Jako muž naopak prokazujete, že s vaší vyvolenou počítáte již napořád. Výběrem vhodného zásnubního prstenu pořizujete úplně první společnou investici, která se Vám v budoucnu rozhodně vyplatí.

Hledáte-li profesionální služby s dlouholetou praxí a prověřenou historií, pak můžete navštívit osobně náš showroom a shlédnout kompletní nabídku zásnubních prstenů značky FOX v Zlatnickém domě.

On-line nabídky vyrobených prstenů naleznete zde.