Nová kapitola šperků v Plzni: Představení FOX GOLD, s.r.o. a domu Zlatá Roudná

V červenci 2024 jsme se rozhodli pro přejmenování a transformaci na společnost FOX GOLD, s.r.o., což reflektuje naší snahu o sjednocení zlatnických služeb pod novou značkou Zlatá Roudná. Tento krok upevnil naši pozici jako předního výrobce originálních šperků a zlatnických výrobků v západočeském regionu.

Spojením s regionální značkou Zlatá Roudná chceme vyjádřit to, že klademe veliký důraz na propojení s plzeňským regionem a její čtvrtí Roudná. 

Jako součást našich budoucích plánů máme v úmyslu vybudovat nové zlatnické salony, které budou sloužit jako centrum pro naše zákazníky, kteří hledají jedinečné šperky a osobní přístup. Plánujeme také otevření zlatnické galerie, která bude prezentovat umění a řemeslo šperkařství. 

„Přejmenováním na společnost FOX GOLD, s.r.o. chceme zjednodušit a zpřehlednit naše poskytované služby. Měli jsme mnoho značek, které jsme teď sjednotily do tří: FOX – značka šperků, FOX GOLD – název společnosti a Zlatá Roudná – místo, kde je dům šperků, zlatnických ateliérů a služeb.”  uvedla jednatelka Petra Praumová. „Jsme nadšeni z příležitosti, jak dále rozvíjet naše šperkařské dovednosti pod novou regionální značkou Zlatá Roudná.“

Více informací

Pro více informací o změně a novinkách společnosti FOX GOLD, s.r.o., navštivte naše tiskové prohlášení.