Snubní Prsteny FOX

Snubní prsteny jsou naší specializací. Ve Zlatnickém domě v Plzni najdete kolekce, které čítají přes 2 500 svatebních prstenů. Na vlastní oči si můžete prohlédnout zlaté, stříbrné, titanové i ocelové snubní prstýnky, včetně těch z damaškové oceli.

Objednejte si nezávaznou prohlídku. Tým FOX v čele s majitelkou a zlatnicí Petrou Praumovou se na vás těší.

Snubní prsteny jsou od pradávna nedílnou součástí svatebních obřadů. Teprve od padesátých let minulého století však prsten navléká i nevěsta ženichovi. Svatba je v životě každého velkým mezníkem a výběru snubních prstenů proto věnujete patřičnou pozornost. Rádi byste, aby snubní prsteny vystihovaly vaše osobnosti, aby byly originální a jedinečné? My Vám pomůžeme s výběrem a navrhneme takové prstýnky, které nebudete chtít sundat.

Zlatnický dům se specializuje na výrobu snubních prstenů v Plzni, kde má svůj výrobní ateliér, ale dodává prsteny zákazníkům po celé České republice. Nejen tedy v Plzni, ale také v Českých Budějovicích, Písku, Táboře, Příbrami a Karlových Varech máme spoustu spokojených zákazníků. Rádi se budeme věnovat i Vám.

Vyrábíme každý rok nové luxusní kolekce snubních prstenů pod značkou FOX.

Ušetřete na materiálu. Vyrobíme vám prsteny z vašeho starého zlata, které přepracujeme a dáme mu nový smysl. Hradíte tak pouze zlatnickou práci.

Snubní prsteny vás budou doprovázet celý život, proto zvyšujeme jejich odolnost pomocí moderní nanotechnologie, kterou jsme vyvinuli. Na povrch aplikujeme křemíkové částice, které šperk chrání a vytváří na něm antialergenní povrch.

K našim šperkům poskytujeme celoživotní záruku a profesionální servis.

Aktuální nabídku snubních prstenů naleznete nejen v našem ZLATNICKÉM DOMĚ, ale také v našem eshopu na tomto odkaze.