Výroba unikátního šperku: Zpracování vašeho vlastního zlata ve Zlatnickém Domě® Roudná

Šperk z vlastních zdrojů

Máte doma zlaté šperky nebo mince, které již nevyužíváte, ale mají pro vás sentimentální hodnotu? Co kdybyste mohli toto zlato využít k vytvoření zcela nového, jedinečného šperku, který bude mít zvláštní význam pro vás?

V Zlatnickém Domě® Roudná máte možnost přinést své vlastní zlato a nechat ho zpracovat do nového, vzácného šperku. Náš tým zlatníků a designérů je zde, aby vám pomohl proměnit vaše drahocenné kovy na klenot, který bude trvale symbolizovat vaše vzpomínky a příběh do nové podoby. Hodnota takového šperku tím bude o to větší

Proces je jednoduchý: stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku, na které nám přinesete vaše zlato. Naši zlatníci se postarají o přesné zvážení a odlití zlata do požadovaného tvaru. Poté společně s naším designérem projdete možnosti vytvoření šperku a vyberete ten, který nejlépe vyjadřuje vaši osobnost a styl.

Náš cíl je vytvořit pro vás šperk, který bude nejen krásný, ale také jedinečný a osobní. Vaše zlato, váš pokračující příběh, váš nový odkaz dalším generacím…

Zlatnické dílny Zlatnického domu® Roudná

Dejte svému zlatu nový život a nechte ho vzkvétat ve formě krásného šperku, který bude trvale vámi ceněn. Navštivte náš Zlatnický Dům® v Plzni na Roudné, kde vám rádi pomůžeme.

Těšíme se na vás…