Nové útoky proti značce FOX a našemu Zlatnickému domu na Roudné

Vážení zákazníci,

všem bychom se vám chtěli omluvit za neetické a podvodné chování bývalého obchodního partnera, který provozuje zlatnickou prodejnu v obchodním centru Plaza Plzeň. Nejen že stále uvádí v omyl všechny naše zákazníky, že nakupují šperky vyrobené v ateliéru Petry Praumové značky FOX, ale především celou situaci neustále vyhrocuje nejdůmyslnějšími ob kličkami.

Tímto opakujeme, že ode dne 1.1.2021 došlo skutečně a zcela k přerušení spolupráce s prodejnou v OC Plaza. Prodejna v současnou chvíli neprodává žádný sortiment značky FOX ani služby ateliéru Petry Praumové Zlatnického domu.

Dále prohlašujeme, že doména zlatnickydum.cz a foxstore.cz není v majetku ateliéru zlatnice Petry Praumové, ale vlastníkem je osoba, která nemá se Zlatnickým domem nic společného, ikdyž to lživě tvrdí a veřejně rozšiřuje.

Dále všechny zákazníky upozorňujeme, že dne 27. července 2021 byla účelově založena přejmenováním společnost s názvem Zlatnický dům, s.r.o, pravděpodobně za účelem dalšího zneužití dobrého jména Zlatnický Dům a značky FOX. Upozorňujeme, že s touto společností nemá náš Zlatnický dům na Roudné nic společného.

Závěrem bychom chtěli poprosit další svědky, kteří se setkali s nabídkou produktů značky FOX na prodejně v OC Plaza po datu 1.1.2021, aby nám to také oznámili.

Situaci i nadále právně řešíme. Všem se za rozšiřované desinformace velice omlouváme. Věřte, že nás to skutečně mrzí.

Za tým Zlatnického domu v Plzni na Roudné, jednatelka FOX store, s.r.o, Petra Praumová.