Zlato bez daně…

Vážení zákazníci,
 
  na naši společnost se obrací stále více klientů se zájmem o investice do drahých kovů (cihly, mince) a diamantů, proto níže stručně shrnuji informaci, proč je právě teď vhodné investovat do těchto komodit.
 
investicni zlate slitky
Proč investovat právě do zlata?
 
Ochrana před inflací – Zlato je z historického hlediska výborným nástrojem k zajištění proti inflaci, jelikož jeho cena má tendenci stoupat, kdykoliv náklady na živobytí rostou. 
 
Strategická investice – Zlato bylo a vždy bude nejvzácnější drahý kov na světě. I proto jej drží všechny centrální banky světa a každý výkyv poklesu ceny využívají k navýšení svých zlatých rezerv. 
 
Vysoká likvidita – jednou z výhod držení fyzického zlata je jeho velmi dobrá likvidita. V praxi to znamená, že zlato se dá v případě potřeby vždy velmi rychle prodat, a to vždy bez kompromisu a za jeho aktuální tržní cenu.
 
Stabilní investice – Zlato je nejstabilnější investiční komoditou na světě. V případě krachu měnového a bankovního systému nabízí možnost ochrany před ztrátou hodnoty papírových aktiv (peněz).
 
Osvobození od DPH – Investiční zlato je jednou z mála investičních komodit bez platby daně z přidané hodnoty. 
 
Pro zákazníky našeho Zlatnického domu bychom velice rádi vytvořili bezpečný investiční plán, který bude odrazem jejich představ. Bezpečně vás tak provedeme celým procesem nákupu, abyste také, jako mnoho našich klientů, dostali příležitost ochránit své investice v této složité době.
 
S pozdravem za Zlatnický dům, zlatnice Petra Praumová.
 
 
Odeslat dotaz Zlatnickému domu ohledně investičního zlata