Vyjádření k útokům na Zlatnický dům

Vážení zákazníci,

na základě upozornění některých našich zákazníků bychom vás chtěli touto cestou upozornit na podvodné chování našeho bývalého obchodního partnera, který vás svým chováním může uvádět v omyl

Zlatnický dům prohlašuje:

Není pravda, že by měla zlatnická prodejna v OC Plaza v Plzni cokoliv společného s naším Zlatnickým Domem na Roudné v Plzni. Není ani pravda, že tato firma prodává naše výrobky ani nás nezastupuje při zakázkové výrobě značky FOX, či jiné výroby. 

 

Kde nás můžete najít:

Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že jedinou prodejnou tradiční zlatnické značky FOX je Zlatnický dům v Plzni na Roudné. Žádná jiná prodejna naše služby již nenabízí a ani neprodává naše výrobky. Dále upozorňujeme, že oficiální webovou stránkou Zlatnického Domu na Roudné je adresa www.FOXGOLD.cz a její elektronická adresa info@foxgold.cz

Jiné adresy ani kontakty nemají s naší zlatnickou výrobou Zlatnického domu nic společného! Pokud to někdo tvrdí, jedná se o účelovou lež a obraťte se proto prosím na naše telefonní číslo.

Všem bychom se chtěli omluvit za toto neetické a podvodné chování bývalého obchodního partnera, které řeší naše právní oddělení.

Dále bychom vás rádi ujistili o tom, že tato nepříjemná situace nemá a nebude mít žádný vliv na kvalitu námi poskytovaných služeb. Zlatnický dům je i nadále připraven poskytovat kvalitní služby i pro toho nejnáročnějšího zákazníka.

Celé znění tiskového prohlášení Zlatnického domu si můžete přečíst zde na tomto odkazu