Zásnuby – Perfektní návrh 2023

Dokonalý návrh

Našli jste správnou osobu. Našli jste ten správný prsten. Nyní musíte najít správný okamžik, abyste otázku položili. 

Jak tedy zajistit, aby váš návrh dopadl bezchybně? Máme spoustu osvědčených tipů, které vám pomohou.

Jak na zásnuby?

Pravidla zásnub (Prsten)

Historie diamantu jako zásnubního prstenu se poprvé stala populární ve 30. letech 20. století, ale myšlenka zásnubního prstenu existuje již po staletí.

Pokud se stále rozhodujete jaký diamantový zásnubní prsten vybrat, zvažte před nákupem zda se neprojdete kolem výloh se svou partnerkou. Chcete-li udržet věci v tajnosti, promluvte si s přáteli a rodinou své partnerky nebo s jejich rodinným klenotníkem, abyste získali představu o jejím vkusu.

Najděte inspiraci

Navštivte svého oblíbeného klenotníka předem a prohlédněte si různé styly zásnubních prstenů. Například i naše webové stránky nabízí inspiraci, nebo se přijďte podívat přímo k nám do Zlatnického domu na Roudné v Plzni

Umístění, umístění, umístění

Vyberte si místo, které je pro vás a vašeho partnera zvláštní. Může to být na hoře, kam rádi chodíte, na pláž, kterou často navštěvujete, nebo na vaši oblíbenou restauraci. Možná existuje kapela, kterou oba milujete. Pokud mají poblíž koncert, kupte si lístky a položte otázku uprostřed své oblíbené písně! Místo je důležitým aspektem vašeho návrhu. Udělejte z nastavení důležitou součást skvělé paměti.

Dodržujete tradice?

V intimním prostředí, nejlépe s rodinou a přáteli čekajícími poblíž, poklekněte na koleno a nechte mluvit své srdce.

Rádi šíříte novinky? 

Musíte to říct všem? Udělejte ze svých příspěvků nebo textů na sociálních sítích součást zážitku. Vyfoťte sebe a svého partnera hned po vyslovení otázky (nebo ještě lépe: požádejte přítele, aby vyfotografoval velký okamžik) a sdílejte ji na svých sociálních sítích spolu s několika slovy, která vyjadřují vaši radost a štěstí. Nezapomeňte ani na tradiční oznámení o zásnubách, protože to osloví lidi mimo vaši sociální síť.

 

Oslava

A je to! Zvažte, jak si své zasnoubení oslavíte, zda večerem ve městě, sklenkou bublinek doma nebo oslavou s přáteli a rodinou.

 

Jste připraveni se zasnoubit? Ještě nemáte prstýnek? Přečtěte si – Historie diamantu a zásnub

zlato Plzeň